عکس خیابان جانبازان انقلاب اسلامی تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران آزادگان، بیست و چهارم، جانبازان انقلاب اسلامی، بین بیست و سوم و بیست و پنجم
category

خیابان جانبازان انقلاب اسلامی تهران

خیابانی در تهران

خیابان جانبازان انقلاب اسلامی در منطقه 6 تهران واقع شده‌است و از محله‌های امیرآباد و قزل قلعه عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های شیخ بهائی، بزرگراه جلال آل احمد و بزرگراه حکیم قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان جانبازان انقلاب اسلامی می‌توان به شرکت تامین و تصفیه آب و فاضلاب تهران معاونت فنی و مهندسی اشاره کرد. در اطراف خیابان جانبازان انقلاب اسلامی 14 ایستگاه اتوبوس قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان جانبازان انقلاب اسلامی تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان جانبازان انقلاب اسلامی نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان جانبازان انقلاب اسلامی را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان جانبازان انقلاب اسلامی تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...