عکس خیابان 15 خرداد اراک
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان مرکزی اراک شهیدان رجایی، 15 خرداد
category

خیابان 15 خرداد اراک

خیابانی در اراک

خیابان 15 خرداد در منطقه 2 اراک واقع شده‌است و از محله‌های شهر صنعتی، کوی کارمندان شرکت نفت و مسکن عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های جهان آفرین، پامچال غربی و پامچال شرقی قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان 15 خرداد می‌توان به مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره یک امام مهدی، بیمه تامین اجتماعی شعبه یک و اداره ثبت اسناد و املاک اراک اشاره کرد. در اطراف خیابان 15 خرداد 19 ایستگاه اتوبوس قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان 15 خرداد اراک را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان 15 خرداد نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان 15 خرداد را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان 15 خرداد اراک

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...