عکس خیابان دهم فروردین تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران بزرگراه محلاتی، شاه آبادی، بین شهبازی و شاه محمدی
category

خیابان دهم فروردین تهران

خیابانی در تهران

خیابان دهم فروردین در منطقه 14 تهران واقع شده‌است و از محله‌های فرزانه، نبی اکرم، شیوا، شهرابی، تاکسیرانی، شکیبا، دهم فروردین و صد دستگاه عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های شاه آبادی (دهم فروردین)، کوثر و زمزم قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان دهم فروردین می‌توان به شرکت آب و فاضلاب ناحیه سلیمانیه و سازمان آب و فاضلاب اشاره کرد. در اطراف خیابان دهم فروردین 14 ایستگاه اتوبوس قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان دهم فروردین تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان دهم فروردین نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان دهم فروردین را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان دهم فروردین تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...