عکس خیابان سرافراز تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران بهشتی، سرافراز، بین کاظم اخوان و احمد بورقانی
category

خیابان سرافراز تهران

خیابانی در تهران

خیابان سرافراز در منطقه 6 تهران واقع شده‌است و از محله‌های آرژانتین - ساعی، عباس آباد - اندیشه و قائم مقام - سنائی عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های بزرگراه مدرس، جردن و نلسون ماندلا قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان سرافراز می‌توان به تأمین اجتماعی شعبه 22، بیمه ایران | مجتمع خدمات بیمه ای مطهری و سفارت کانادا اشاره کرد. در اطراف خیابان سرافراز 11 ایستگاه اتوبوس و 3 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان سرافراز تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان سرافراز نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان سرافراز را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان سرافراز تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...