عکس خیابان هلال احمر تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران هلال احمر، بین اعلمی و فاتح چهر
category

خیابان هلال احمر تهران

خیابانی در تهران

خیابان هلال احمر در منطقه 11 تهران واقع شده‌است و از محله‌های هلال احمر، قلمستان - براداران جوادیان، آگاهی، انبار نفت، عباسی و بلورسازی عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های شوش، مولوی و فروزش قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان هلال احمر می‌توان به بیمارستان کودکان شهید فهمیده، پردیس سینمایی رازی و شهرداری منطقه 17 ناحیه 3 اشاره کرد. در اطراف خیابان هلال احمر 10 ایستگاه اتوبوس و 3 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان هلال احمر تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان هلال احمر نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان هلال احمر را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان هلال احمر تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...