عکس خیابان پاکستان تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران بهشتی، پاکستان، بین حکیمی و ساوجی نیا
category

خیابان پاکستان تهران

خیابانی در تهران

خیابان پاکستان در منطقه 7 تهران واقع شده‌است و از محله‌های نیلوفر - شهید قندی و عباس آباد - اندیشه عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های بزرگراه مدرس، جردن و تونل رسالت قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان پاکستان می‌توان به سفارت افغانستان، انجمن صنفی صنایع روغن نباتی ایران و معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور - ساختمان 2 اشاره کرد. در اطراف خیابان پاکستان 13 ایستگاه اتوبوس و 4 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان پاکستان تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان پاکستان نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان پاکستان را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان پاکستان تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...