عکس خیابان آخوند خراسانی مشهد
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان خراسان رضوی مشهد جانبازان، آخوند خراسانی، بین خراسانی 22 و آخوند خراسانی 24
category

خیابان آخوند خراسانی مشهد

خیابانی در مشهد

خیابان آخوند خراسانی در منطقه 8 مشهد واقع شده‌است و از محله‌های سراب، چهارباغ، دانش، آیت الله خامنه ای و ده دی عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های آیت الله عبادی، سناباد و شهید هاشمی نژاد قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان آخوند خراسانی می‌توان به گنبد سبز، مدیریت آموزش و پرورش استثنائی خراسان رضوی و اداره کل امور عشایر خراسان رضوی اشاره کرد. در اطراف خیابان آخوند خراسانی 16 ایستگاه اتوبوس و 1 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان آخوند خراسانی مشهد را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان آخوند خراسانی نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان آخوند خراسانی را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان آخوند خراسانی مشهد

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...