عکس خیابان وحید دستگردی - ظفر تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران شریعتی، وحید دستگردی - ظفر، بین کازرون و شمس تبریزی
category

خیابان وحید دستگردی - ظفر تهران

خیابانی در تهران

خیابان وحید دستگردی - ظفر در منطقه 3 تهران واقع شده‌است و از محله‌های حسینیه ارشاد - قبا، میرداماد و زرگنده عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های کلاهدوز (دولت)، دولت و فکوریان قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان وحید دستگردی - ظفر می‌توان به بیمارستان کودکان حضرت علی اصغر (ع)، کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان تهران و مرکز مخابرات شهید قدوسی اشاره کرد. در اطراف خیابان وحید دستگردی - ظفر 10 ایستگاه اتوبوس و 2 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان وحید دستگردی - ظفر تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان وحید دستگردی - ظفر نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان وحید دستگردی - ظفر را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


category

کافی‌شاپ‌های خیابان وحید دستگردی - ظفر

محله‌های اطراف خیابان وحید دستگردی - ظفر تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...