عکس خیابان آیت الله عبادی مشهد
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان خراسان رضوی مشهد تونل غربی شهدا، بین آیت الله عبادی و تونل شهدا
category

خیابان آیت الله عبادی مشهد

خیابانی در مشهد

خیابان آیت الله عبادی در منطقه 3 مشهد واقع شده‌است و از محله‌های گاز، فاطمیه، سمزقند، شفا، عامل، عبادی، راه آهن و آیت الله کاشانی عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های کنارگذر مجلسی غربی، ابوذر غربی و خواجه ربیع قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان آیت الله عبادی می‌توان به شبکه دامپزشکی شهرستان مشهد، بیمارستان دکتر حجازی و دفتر کفالت 520 اتباع اشاره کرد. در اطراف خیابان آیت الله عبادی 14 ایستگاه اتوبوس قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان آیت الله عبادی مشهد را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان آیت الله عبادی نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان آیت الله عبادی را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان آیت الله عبادی مشهد

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...