info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه آیت الله عبادی
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه آیت الله عبادی محله عامل، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه آیت الله عبادی

ایستگاه اتوبوس چهارراه آیت الله عبادی (ایستگاه اتوبوس) در محله عامل مشهد و خیابان شهید محسن کاشانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله عامل مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار الماس و همچنین آموزشگاه زبان راشد، شیرینی و نان پادرازی فاتح، پارچه سرای شاهید، بستنی و فالوده چمن نو و مرکز معاینات پزشکی بالینی شرق مشهد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه آیت الله عبادی مشهد

در شهر مشهد، محله عامل ، ایستگاه اتوبوس چهارراه آیت الله عبادی مشهد قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در شهید محسن کاشانی واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس چهارراه آیت الله عبادی مشهد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهدا قرار گرفته است. همچنین آژانس همافر را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس چهارراه آیت الله عبادی مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه آیت الله عبادی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  یکشنبه 13 اسفند ماه 1402

  خط ۲۸ نسبت به خط های دیگه خیلی دیر میاد

  1
 • avatar
  کاربر نشان
  پنجشنبه 04 خرداد ماه 1402

  لطفا یک صندلی توی ایستگاه اتوبوس بزارید


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه آیت الله عبادی واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه آیت الله عبادی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه آیت الله عبادی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه آیت الله عبادی ندارد.
neshan logo