عکس خیابان رشیدی جهان تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران حسنی، رشیدی جهان، بین سوری و مهمان نوازان
category

خیابان رشیدی جهان تهران

خیابانی در تهران

خیابان رشیدی جهان در منطقه 17 تهران واقع شده‌است و از محله‌های بلورسازی، زمزم، ابوذر غربی، ابوذر شرقی، مقدم و باغ خزانه عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های بزرگراه نواب صفوی، کنارگذر نواب و کنارگذر نواب صفوی قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان رشیدی جهان می‌توان به ایستگاه نظارت ومدیریت راه آهن جمهوری اسلامی ایران و غرفه بازیافت اشاره کرد. در اطراف خیابان رشیدی جهان 12 ایستگاه اتوبوس و 1 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان رشیدی جهان تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان رشیدی جهان نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان رشیدی جهان را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان رشیدی جهان تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...