info
عکس کتاب فروشی عدل
category

کتاب فروشی عدل محله سراب، مشهد

کتاب فروشی
4.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی کتاب فروشی عدل

کتاب فروشی عدل (کتاب فروشی) در محله سراب مشهد و خیابان امام خمینی 12 - ماهرخ واقع شده است. این فروشگاه یکی از سی و یک کتاب فروشی در محله سراب مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ حکیم و همچنین دبیرستان ماندگار دکتر علی شریعتی، حسینیه و زائرسرای گل نرجس (بنیاد خیریه الزهرا)، ماشین های اداری حسن پور، اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی و آبمیوه و شیر موز رضا قرار گرفته است.
سایر کتاب فروشی‌های که در محدوده کتاب فروشی عدل واقع شده‌اند:

 • انتشارات کتابکده
  دانشگاه، دانشگاه 14، بین گلستان4 و چمران 9
 • فروشگاه کتاب و سوغات فرهنگی زائر(به نشر)
  ایت الله خزعلی، آیت الله واعظ طبسی
 • کتابفروشی دلیل ما
  آیت الله بهجت، بهجت 2
 • انتشارات رستگار شعبه 2
  آیت الله بهجت، بهجت 2
 • انتشارات علیزاده
  آیت الله بهجت، بهجت 2
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سعید (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ شنبه 05 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کتاب فروشی عدل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 05 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کتاب فروشی عدل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کتاب فروشی عدل ندارد.
  neshan logo