info
عکس موزه مردم شناسی تربت حیدریهعکس موزه مردم شناسی تربت حیدریهعکس موزه مردم شناسی تربت حیدریه
category

موزه مردم شناسی تربت حیدریه تربت حیدریه

موزه
3.7
3 رای

درباره‌ی موزه مردم شناسی تربت حیدریه

موزه مردم شناسی تربت حیدریه (موزه) در تربت حیدریه و آیت الله کاشانی، خیابان قائم واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ ولی عصر و همچنین باغ ملی، مجموعه فرهنگی تاریخی قطب الدین حیدر، مسجد جامع عتیق، فروشگاه مرکزی مادیران و دبیرستان شاهد رازی قرار گرفته است.سایر موزه‌ها که در محدوده موزه مردم شناسی تربت حیدریه واقع شده‌اند:

 • موزه مازاری
  (1.0)
  بلوار دکتر بهشتی، بهشتی 9، چمران
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Nafis (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ پنجشنبه 21 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موزه مردم شناسی تربت حیدریه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 21 دی ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد موزه مردم شناسی تربت حیدریه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موزه مردم شناسی تربت حیدریه ندارد.
  neshan logo