info
عکس ایستگاه اتوبوس بانک تجارت
category

ایستگاه اتوبوس بانک تجارت محله راهزان، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بانک تجارت

ایستگاه اتوبوس بانک تجارت (ایستگاه اتوبوس) در محله راهزان اراک و بلوار آیت الله غفاری واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله راهزان اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ قیصری و همچنین فروشگاه افق کوروش، بانک تجارت، داروخانه مبین، مسجد محمودیه و تولیدی کفش تکرا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بانک تجارت اراک

آدرس ایستگاه اتوبوس بانک تجارت اراک، شهر اراک، محله راهزان است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار آیت الله غفاری، بین قرنی و ابراهیم کیشانی است. ایستگاه اتوبوس بانک تجارت اراک محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اراک می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس گلها قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بانک تجارت اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بانک تجارت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دروازه مشهد
  جلال آل احمد، شهدا
 • ایستگاه اتوبوس سایپا
  خیابان مشهد، بین نسترن و مهاجرانی
 • ایستگاه اتوبوس بانک ملی
  خیابان شهدا، بین بلوار قائم مقام فراهانی و خیابان مشهد
 • ایستگاه اتوبوس میدان شاهد
  بلوار سیدالشهدا، شهیدان توکلی، بین میدان شاهد و دهم
 • ایستگاه اتوبوس میدان شاهد 2
  بلوار سیدالشهدا، شعبانی، بین محمدرضا علیزاده و آبان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بانک تجارت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بانک تجارت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بانک تجارت ندارد.
  neshan logo