info
عکس ایستگاه اتوبوس کاج
category

ایستگاه اتوبوس کاج محله ایده لو، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کاج

ایستگاه اتوبوس کاج (ایستگاه اتوبوس) در محله ایده لو تبریز و خیابان ایده لى واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله ایده لو تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مزون خیاطی 20، لوازم یدکی احمدی، عابر بانک انصار، تست موتور مهندس فرضی و مسجد امام محمد باقر علیه‌السلام قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کاج تبریز

آدرس ایستگاه اتوبوس کاج تبریز، شهر تبریز، محله ایده لو است. این ایستگاه اتوبوس در ایده لى، بین ارشادی و زراعت نو قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس کاج تبریز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تبریز بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی مظاهر واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس کاج تبریز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس کاج

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  سعید
  پنجشنبه 02 دی ماه 1400

  ایستگاه گلزاری یا کاج

  1

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کاج واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید منافی
  مصطفی خمینی، بین زنوزی و منافی
 • ایستگاه اتوبوس نعمت بقال()
  بلوار شهید رجایی، هشت متری اسلامی، سیلاب
 • ایستگاه اتوبوس نعمت بقال
  بلوار شهید رجایی، هشت متری اسلامی، سیلاب
 • ایستگاه اتوبوس اسماعیل بقال2
  سرباز شهید، بین وحدت و شهید طاهری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کاج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کاج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کاج ندارد.
  neshan logo