info
عکس تهران قفسه
category

تهران قفسه محله شهید رجایی، تهران

بازار و مرکز خرید
3.8
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی تهران قفسه

تهران قفسه (بازار و مرکز خرید) در محله شهید رجایی تهران و خیابان بختیاری واقع شده است. این مجتمع یکی از چهار بازار و مرکز خرید در محله شهید رجایی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کیدکروم، ایستگاه مترو آزادگان، کافه آرشان، حمل و نقل فجر جهاد و کبابی.دیزی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو آزادگان، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز خرید که در محدوده تهران قفسه واقع شده‌اند:

 • یکشنبه بازار دولت خواه
  ورامینی، بعد از میدان استاد شهریار
 • مرکز خرید ولیعصر
  (3.8)
  بزرگراه آیت الله سعیدی، نامدار، شیرودی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ابراهیم (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ یکشنبه 02 مهر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تهران قفسه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 02 مهر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تهران قفسه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تهران قفسه ندارد.
  neshan logo