info
عکس نمایشگاه ماشین دودی موسوی
category

نمایشگاه ماشین دودی موسوی محله امام رضا (ع)، مشهد

نمایشگاه اتومبیل
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی نمایشگاه ماشین دودی موسوی

نمایشگاه ماشین دودی موسوی (نمایشگاه اتومبیل) در محله امام رضا (ع) مشهد و خیابان شهید محمود تولائی واقع شده است. این مکان یکی از بیست و نه نمایشگاه اتومبیل در محله امام رضا (ع) مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان و زایشگاه سینا، موزه سلفی گلستانه و مجتمع بین المللی طلا و جواهر نفیس و همچنین حلیم چهارفصل، دایان شاپ، ساختمان تندرستان، اتومبیل داودی و درمانگاه تخصصی دیابت پارسیان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو امام خمینی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر بنگا‌ه‌های اتومبیل که در محدوده نمایشگاه ماشین دودی موسوی واقع شده‌اند:

 • اتو گالرى زمانيان
  بلوار خرمشهر، خرمشهر 9
 • اتو گالری داوری
  بلوار خرمشهر، بین خرمشهر 9 و خرمشهر 11
 • اتوگالری مهتاب
  بلوار خرمشهر، خرمشهر 8
 • اتو بابری
  بلوار خرمشهر
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فاطمه (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نمایشگاه ماشین دودی موسوی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نمایشگاه ماشین دودی موسوی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نمایشگاه ماشین دودی موسوی ندارد.
  neshan logo