info
عکس ایستگاه مترو امام خمینی
category

ایستگاه مترو امام خمینی محله ده دی، مشهد

ایستگاه مترو

درباره‌ی ایستگاه مترو امام خمینی

ایستگاه مترو امام خمینی (ایستگاه مترو) در محله ده دی مشهد و زیرگذر لشگر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان و زایشگاه سینا، موزه سلفی گلستانه و مجتمع بین المللی طلا و جواهر نفیس و همچنین ساندویچ مترو، آشپزخانه و رستوران گلبرگ، شله و حلیم چهار فصل (شعبه چهارراه لشگر)، مهمانپذیر والی و درمانگاه تخصصی دیابت پارسیان قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این ایستگاه یکی از ایستگاه‌های مترو خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد ایستگاه مترو امام خمینی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  پدرام
  چهارشنبه 24 خرداد ماه 1402

  ایستگاه مترو امام خمینی، یکی از ایستگاه های خط یک مترو است که از زیر زمین بلوار ملک الشعرای بهار را به بلوار امام خمینی متصل می کند. ایستگاه های مترو قبل و بعد این ایستگاه، ایستگاه های شریعتی و بسیج هستند. از این ایستگاه نیز می توان به عنوان زیرگذر استفاده کرد.

  4
 • avatar
  خورشید
  چهارشنبه 16 اسفند ماه 1402

  👍

 • avatar
  Balad
  چهارشنبه 04 بهمن ماه 1402

  ایستگاه مترو امام خمینی در دو ضلع آن فقط راه پله دارد و در دو طرف مخالف راه پله و آسانسور برای دسترسی به ایستگاه مترو

 • avatar
  محمد
  جمعه 14 مهر ماه 1402

  ایستگاه خوبیه تمیزه


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو امام خمینی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو امام خمینی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو امام خمینی ندارد.
neshan logo