info
عکس آزمایشگاه آریاشهر
category

آزمایشگاه آریاشهر محله صادقیه، تهران

آزمایشگاه تشخیص طبی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی آزمایشگاه آریاشهر

آزمایشگاه آریاشهر (آزمایشگاه تشخیص طبی) در محله صادقیه تهران و خیابان هلال واقع شده است. این مکان یکی از نه آزمایشگاه تشخیص طبی در محله صادقیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی ابن سینا و برج گلدیس و همچنین مرکز بهداشت درمانگاه شهرداری منطقه 5، تهران اینتکس، پمپ بنزین پتران کد 278، موسسه حقوقی بینش و داروخانه شبانه روزی دکتر آقازاده قرار گرفته است.نظرات کاربران در مورد آزمایشگاه آریاشهر

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  رضا
  یکشنبه 23 مرداد ماه 1401

  آزمایشگاه دقیق با پرسنل مودب


سایر آزمایشگاه‌های که در محدوده آزمایشگاه آریاشهر واقع شده‌اند:

 • آزمایشگاه بهراد
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، گلستان چهاردهم
 • آزمایشگاه بیو لب
  بزرگراه جناح، پرویز
 • آزمایشگاه پاتوبیولوژی و مولکولی سما
  ستارخان، بین شهدای صادقیه و پاییزان
 • آزمایشگاه پاتوبیولوژی مرکز جراحی بهار
  (5.0)
  مرزداران، بین اشرفی اصفهانی و رضایی نژاد
 • اپتو متریست کریمییان
  (5.0)
  بلوار آیت الله کاشانی، اعتمادیان
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط zakery (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آزمایشگاه آریاشهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آزمایشگاه آریاشهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آزمایشگاه آریاشهر ندارد.
  neshan logo