عکس پایانه اتوبوس واحد ولیعصر
category

پایانه اتوبوس واحد ولیعصر (اصفهان)

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، علویه همایونی، بوستان هما

موقعیت پایانه اتوبوس واحد ولیعصر اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در اصفهان را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پایانه اتوبوس واحد ولیعصر (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در اصفهان و خیابان بوستان هما واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه شهریار و همچنین مرغ کنتاکی ایران، داروخانه دکتر ترک، نانوایی معرفت، آموزشگاه رانندگی پرواز و مجموعه غذایی صالحی قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، علویه همایونی، بوستان هما


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط علی 589396542 (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایانه اتوبوس واحد ولیعصر اصفهان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

ایستگاه سوار پایانه ترمینال مسافربری

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پایانه اتوبوس واحد ولیعصر اصفهان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایانه اتوبوس واحد ولیعصر اصفهان ندارد.