عکس بازارچه شهریار مشاهده در نقشه نشان
category

بازارچه شهریار (اصفهان)

بازار و مرکز خرید
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، جانبازان، استاد شهریار، بین شیدای اصفهانی و راغب اصفهانی

موقعیت بازارچه شهریار اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.


بازارچه شهریار (بازار و مرکز خرید) در اصفهان و خیابان استاد شهریار واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان میلاد اصفهان و بازارچه نیایش و همچنین آموزشگاه زبان نامی، شرکت رامان فکر سپاهان، کافی نت ولیعصر، پیتزا مشکی و خودپرداز بانک آینده قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، جانبازان، استاد شهریار، بین شیدای اصفهانی و راغب اصفهانی


سایر مراکز خرید که در محدوده بازارچه شهریار واقع شده‌اند:

 • بازارچه نیایش
  (3.0)
  جانبازان، نیایش، شفق
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاوشگر (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بازارچه شهریار اصفهان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  مرکز بازار مجتمع مال تجاری سنتر خرید پاساژ

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بازارچه شهریار اصفهان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بازارچه شهریار اصفهان ندارد.
  neshan logo