info
عکس مسجد حضرت ابوالفضل العباس( عليه السلام )
category

مسجد حضرت ابوالفضل العباس( عليه السلام ) محله خاک سفید - گلشن، تهران

درباره‌ی مسجد حضرت ابوالفضل العباس( عليه السلام )

مسجد حضرت ابوالفضل العباس( عليه السلام ) (مسجد) در محله خاک سفید - گلشن تهران و خیابان مسجد واقع شده است. این مکان یکی از پانزده مسجد در محله خاک سفید - گلشن تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید امیرعلی و همچنین موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی، کلاچ اتوماتیک هوشمند، اتو سرویس سورنا، قهوه کده دانیال و شیرینی سرای محبت قرار گرفته است.
سایر مسجدهای که در محدوده مسجد حضرت ابوالفضل العباس( عليه السلام ) واقع شده‌اند:

 • مسجد حضرت سجاد
  زین الدین، انقلاب، چهارم مرکزی
 • نمازخانه اهل سنت
  (5.0)
  احسان، احسان (گرمابدری)، بذرافشان
 • مسجد حضرت قمر بنی هاشم (ع)
  (3.0)
  زین الدین، انقلاب، بیست و پنج متری صاحب الزمان، هشتم غربی، بین نهم و هفتم
 • مسجد امیر (ع)
  (5.0)
  زین الدین، انقلاب شمالی، گلستان سوم
 • مسجد
  (5.0)
  احسان، احسان (گرمابدری)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط رضا نقی‌زاده (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد حضرت ابوالفضل العباس( عليه السلام ) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد حضرت ابوالفضل العباس( عليه السلام ) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد حضرت ابوالفضل العباس( عليه السلام ) ندارد.
  neshan logo