info
عکس پارک دارا
category

پارک دارا محله شهرک نفت (البرز)، تهران

درباره‌ی پارک دارا

پارک دارا (پارک) در محله شهرک نفت (البرز) تهران و خیابان آبادان واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این بوستان یکی از بیست و شش بوستان در محله شهرک نفت (البرز) تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ توچال و همچنین پمپ بنزین محلاتی جایگاه شرکتی 196، کارواش یاس، آموزشگاه زبان شکوه، نان سنگک و مجتمع تعمیرگاهی قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بوستان پارک دارا تهران

بوستان پارک دارا تهران در شهر تهران، محله شهرک نفت (البرز) واقع شده است. اگر آدرس دقیق این پارک را بخواهید، استان تهران، تهران، بزرگراه ارتش، نخل، کنگان، آبادان است. بوستان پارک دارا تهران از پرطرفدارترین مکان‌های تفریحی واقع در محله شهرک نفت (البرز) است. از میان فست فودها و رستوران‌های خوبی که در اطراف این پارک هستند، می‌توانیم به رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن، اغذیه نشاط - شعبه مرکزی و رستوران نایب ساعیاشاره کنیم. مراکز تفریحی دیگری که در محدوده بوستان پارک دارا تهران قرار دارند، برج میلاد، برج میدان آزادی و پل طبیعت تهران هستند.

چطور به بوستان پارک دارا تهران برویم؟

شما می‌‌توانید برای کاهش آلودگی هوا، برای رفتن به این پارک از حمل‌و‌نقل عمومی استفاده کنید. خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس کنگان یکم در نزدیکی بوستان پارک دارا تهران قرار دارد. اگر می‌خواهید بهترین مسیر رسیدن به این پارک را پیدا کنید، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. شما می‌توانید اطلاعات خوب دیگری هم از نقشه نشان دریافت کنید. اطلاعاتی مانند لوکیشن دقیق بوستان پارک دارا تهران روی نقشه، مسیریابی پیاده، با دوچرخه، با اتوبوس یا مترو و نظر کاربران دیگر در مورد این مکان را می‌توانید روی نشان ببینید.

تصاویری که در زیر می‌بینید، مربوط به این پارک است. در ادامه می‌توانید آدرس دقیق و نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها به بوستان پارک دارا تهران را ببینید و به‌راحتی به این پارک بروید. یادتان باشد اگر به این پارک رفتید، حتماً نظرتان‌ را در قسمت کامنت برای ما و کاربران دیگر بنویسید‌.

سایر پارک‌های که در محدوده پارک دارا واقع شده‌اند:

 • پارک قدر
  بزرگراه ارتش، مهتاب، شهدای گمنام
 • سبتیک شماره 6
  بزرگراه ارتش، بلوار شاهد، نور، ولایت پنجم
 • پارک گلدانی
  علیزاده، آسایش، نهال
 • بوستان نصر
  جهاد، نصر
 • پارک بصیرت
  علیزاده، دزفول، بین کوهستان یکم و آسایش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط نظام دوست (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارک دارا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارک دارا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارک دارا ندارد.
  neshan logo