عکس ایستگاه اتوبوس شهرک صدف
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس شهرک صدف (محله شهرک نفت (البرز)، تهران)

ایستگاه اتوبوس
2.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه ارتش، نخل، کنگان، آبادان

موقعیت ایستگاه اتوبوس شهرک صدف در محله شهرک نفت (البرز) تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس شهرک صدف (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک نفت (البرز) تهران و خیابان آبادان واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله شهرک نفت (البرز) تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ توچال و همچنین آموزشگاه زبان شکوه، نان سنگک، برج دریا، برج نرگس و سوپرمارکت افق قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرک صدف

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس شهرک صدف است که در محله شهرک نفت (البرز) خیابان آبادان قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه ارتش، نخل، کنگان، آبادان است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهرک صدف عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین تاکسی سرویس تک - سیر را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهرک صدف و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه ارتش، نخل، کنگان، آبادان


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرک صدف واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مجتمع تجاری زیتون
  ارتش، بلوار شاهد، بین میدان شاهد و فتح دوم
 • ایستگاه اتوبوس بوستان کنگان
  بزرگراه ارتش، نخل، کنگان، بین کنگان ششم و میدان نفت
 • ایستگاه اتوبوس میدان مادر
  ارتش، بلوار شاهد، بین ایثار سوم و میدان بسیج
 • ایستگاه اتوبوس میدان صاحب زمان
  ارتش، بلوار شاهد، میدان صاحب الزمان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرک صدف اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  شهرک صدف شهرک صدف حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرک صدف در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرک صدف ندارد.
  neshan logo