info
عکس ایستگاه اتوبوس بوستان کنگان
category

ایستگاه اتوبوس بوستان کنگان محله شهرک نفت (البرز)، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بوستان کنگان

ایستگاه اتوبوس بوستان کنگان (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک نفت (البرز) تهران و خیابان کنگان واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک نفت (البرز) تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ نخل و همچنین بوستان نفت، سوپر مارکت پارسیان، مجتمع نانوایی سنگک و لواش سروش ولایت، شرکت مسیر نقره ای و مسجد جامع امام مهدی(عج) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بوستان کنگان تهران

در شهر تهران، محله شهرک نفت (البرز) ، ایستگاه اتوبوس بوستان کنگان تهران قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه ارتش، نخل، کنگان، بین کنگان ششم و میدان نفت بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بوستان کنگان تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو شهید محلاتی نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین دفتر منطقه 1 تاکسیرانی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بوستان کنگان تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بوستان کنگان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس گلزار
  بزرگراه امام علی، بلوار مژدی، بین ساحل و گلزار یکم
 • ایستگاه اتوبوس میدان صاحب زمان
  بزرگراه ارتش، بلوار شاهد، میدان صاحب الزمان
 • ایستگاه اتوبوس شهید احمد لو
  بزرگراه امام علی، بلوار مژدی، بین گلزار یکم و شهرداری
 • ایستگاه اتوبوس صاحب الزمان
  بزرگراه ارتش، بلوار شاهد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بوستان کنگان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بوستان کنگان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بوستان کنگان ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه ارتش، نخل، کنگان، بین کنگان ششم و میدان نفت
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo