عکس بوستان کنگان مشاهده در نقشه نشان
category

بوستان کنگان (محله شهرک نفت (البرز)، تهران)

پارک
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه ارتش، نخل، کنگان، بین کنگان ششم و میدان نفت

موقعیت بوستان کنگان یکی از پارک‌های خوب منطقه در محله شهرک نفت (البرز) تهران را به همراه آدرس ساعت کاری و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.


بوستان کنگان (پارک) در محله شهرک نفت (البرز) تهران و خیابان کنگان واقع شده است و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد. این بوستان یکی از بیست و سه بوستان در محله شهرک نفت (البرز) تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ نخل و همچنین سوپر مارکت پارسیان، بوستان نفت، شرکت مسیر نقره ای، مجتمع نانوایی سنگک و لواش سروش ولایت و مسجد امام مهدی(عج) قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این بوستان یکی از پارک‌های خوب این منطقه می‌باشد.


تصاویر بوستان کنگان


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه ارتش، نخل، کنگان، بین کنگان ششم و میدان نفت


سایر پارک‌های که در محدوده بوستان کنگان واقع شده‌اند:

 • پارک مهرگان
  (4.1)
  بزرگراه ارتش، نخل، کنگان، فرزانگان
 • بوستان نفت
  (5.0)
  بزرگراه ارتش، نخل، کنگان، کنگان هفتم
 • بوستان نشاط
  (4.1)
  بزرگراه ارتش، مهتاب
 • بوستان باغستان
  (4.0)
  بزرگراه ارتش، حلوایی، بین شمشاد و یاسمن
 • بوستان بهاران
  (3.6)
  بلوار مژدی، گلزار یکم شرقی، احمدلو، نیلوفر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ایدنی (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بوستان کنگان تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فضای سبز پارک بوستان

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد بوستان کنگان

  • avatar
   وحید (شهریار سطح ۵) دوشنبه 10 خرداد ماه 1400

   بوستان کنگان با اینکه کوچک نقلی ودارای سرویس بهداشتی ولی درختهاش خشک شده اگربه درخت‌ها می رسیدند چمن وگل داشت این بوستان بهتر می شد.

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بوستان کنگان تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بوستان کنگان تهران ندارد.
  neshan logo