info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید مژدی
category

ایستگاه اتوبوس شهید مژدی محله شهرک گلها، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید مژدی

ایستگاه اتوبوس شهید مژدی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک گلها تهران و بلوار مژدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله شهرک گلها تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان 505 ارتش و مجتمع تجاری امپریوم و همچنین ساختمان گروه صنعتی شیشه کاوه، قهوه خانه امیر (امیر حسین ازگلی)، نانوایی سنگک، بریانکده بام و اداره راهنمایی و رانندگی منطقه بیست و هشت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید مژدی تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس شهید مژدی تهران، شهر تهران، محله شهرک گلها است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه امام علی، بلوار مژدی است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهید مژدی تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین تاکسی بیسیم ایرانیان را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید مژدی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کنگان یکم
  بزرگراه ارتش، نخل، کنگان، بین وزارت امور خارجه و کنگان دوم
 • ایستگاه اتوبوس پیام نور
  بزرگراه ارتش، بین ازگل و باغ شمیران
 • ایستگاه اتوبوس بوستان کنگان
  بزرگراه ارتش، نخل، کنگان، بین کنگان ششم و میدان نفت
 • ایستگاه اتوبوس ازگل
  ارتش، امام علیجنوب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید مژدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید مژدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید مژدی ندارد.
  neshan logo