info
عکس ایستگاه اتوبوس کنگان یکم
category

ایستگاه اتوبوس کنگان یکم محله شهرک نفت (البرز)، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کنگان یکم

ایستگاه اتوبوس کنگان یکم (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک نفت (البرز) تهران و خیابان کنگان واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک نفت (البرز) تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند هپی سیتی و مرکز خرید شمیران سنتر و همچنین سوپر مارکت پارسیان، پروتئین کوهسار، داروخانه دکتر طالب، املاک کاج و بوستان کنگان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کنگان یکم تهران

ایستگاه اتوبوس کنگان یکم تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله شهرک نفت (البرز) پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه ارتش، نخل، کنگان، بین وزارت امور خارجه و کنگان دوم واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس کنگان یکم تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو شهید محلاتی قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی دفتر منطقه 1 تاکسیرانی واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس کنگان یکم تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کنگان یکم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پایانه اوشان
  بزرگراه ارتش
 • ایستگاه اتوبوس صاحب الزمان
  بزرگراه ارتش، بلوار شاهد
 • ایستگاه اتوبوس گلزار
  بزرگراه امام علی، بلوار مژدی، بین ساحل و گلزار یکم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کنگان یکم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کنگان یکم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کنگان یکم ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه ارتش، نخل، کنگان، بین وزارت امور خارجه و کنگان دوم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo