info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید احمد لو
category

ایستگاه اتوبوس شهید احمد لو محله شهرک گلها، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید احمد لو

ایستگاه اتوبوس شهید احمد لو (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک گلها تهران و بلوار مژدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله شهرک گلها تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سوپر مارکت غفوری، مجموعه فرهنگی ورزشی رشد، یخچال صنعتی و فروشگاهی Acmecoolant، ورزشگاه شهید سلحشور و شیرینی تامای تبریز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید احمد لو تهران

ایستگاه اتوبوس شهید احمد لو تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله شهرک گلها پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه امام علی، بلوار مژدی، بین گلزار یکم و شهرداری قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهید احمد لو تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید دفتر منطقه 1 تاکسیرانی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید احمد لو واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بوستان کنگان
  بزرگراه ارتش، نخل، کنگان، بین کنگان ششم و میدان نفت
 • ایستگاه اتوبوس کنگان یکم
  بزرگراه ارتش، نخل، کنگان، بین وزارت امور خارجه و کنگان دوم
 • ایستگاه اتوبوس میدان ازگل تخلیه
  ارتش، هاشم ازگلی، بین آبشار و نسترن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید احمد لو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید احمد لو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید احمد لو ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه امام علی، بلوار مژدی، بین گلزار یکم و شهرداری
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo