عکس ایستگاه اتوبوس شهرک البرز
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس شهرک البرز (محله شهرک نفت (البرز)، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه ارتش، نخل، کنگان، آبادان، بین میدان مسجدسلیمان و گلستان چهارم

موقعیت ایستگاه اتوبوس شهرک البرز در محله شهرک نفت (البرز) تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس شهرک البرز (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک نفت (البرز) تهران و خیابان آبادان واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله شهرک نفت (البرز) تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار روز سه شنبه بازار و همچنین سرای محله شهرک نفت، شرکت مسیر نقره ای، داروخانه دکتر اسمعیلی، املاک نفت و کافه مارون قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرک البرز

ایستگاه اتوبوس شهرک البرز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله شهرک نفت (البرز) خیابان آبادان قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه ارتش، نخل، کنگان، آبادان، بین میدان مسجدسلیمان و گلستان چهارم است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهرک البرز عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو شهيد محلاتی قرار دارد. تاکسی سرویس تک - سیر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهرک البرز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه ارتش، نخل، کنگان، آبادان، بین میدان مسجدسلیمان و گلستان چهارم


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرک البرز واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه پیام نور
  ارتش
 • ایستگاه اتوبوس ایران خودرو
  بزرگراه ارتش، بین شریفی و مهتاب
 • ایستگاه اتوبوس شهرک شهید محلاتی جنوبی
  بزرگراه ارتش، تقاطع نیروی زمینی
 • ایستگاه اتوبوس پیام نور
  بزرگراه ارتش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرک البرز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرک البرز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرک البرز ندارد.
  neshan logo