info
عکس ایستگاه اتوبوس شهرک البرز
category

ایستگاه اتوبوس شهرک البرز محله شهرک نفت (البرز)، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهرک البرز

ایستگاه اتوبوس شهرک البرز (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک نفت (البرز) تهران و خیابان آبادان واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک نفت (البرز) تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار روز سه شنبه بازار و همچنین سرای محله شهرک نفت، داروخانه دکتر اسمعیلی، املاک نفت، شرکت مسیر نقره ای و کافه مارون قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرک البرز تهران

ایستگاه اتوبوس شهرک البرز تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله شهرک نفت (البرز) قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه ارتش، نخل، کنگان، آبادان، بین میدان مسجدسلیمان و گلستان چهارم است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهرک البرز تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو شهید محلاتی قرار دارد. تاکسی سرویس تک - سیر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهرک البرز تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرک البرز واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرک البرز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرک البرز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرک البرز ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه ارتش، نخل، کنگان، آبادان، بین میدان مسجدسلیمان و گلستان چهارم
ثبت نظر و تصویر
neshan logo