info
عکس ایستگاه اتوبوس نخل
category

ایستگاه اتوبوس نخل محله شهرک محلاتی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نخل

ایستگاه اتوبوس نخل (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک محلاتی تهران و خیابان نخل واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک محلاتی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ زیتون و همچنین ورودی مترو ایستگاه شهید محلاتی، سالن ورزشی شهید محلاتی، ایستگاه آتش نشانی شماره 36، گالری شال و روسری معینا و ایستگاه مترو شهید محلاتی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهید محلاتی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نخل تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس نخل تهران است که در محله شهرک محلاتی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه ارتش، نخل قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس نخل تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو شهید محلاتی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس تک - سیر واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس نخل تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نخل واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تالار سرباز
  نیروی زمینی، ازگل
 • ایستگاه اتوبوس ستاد
  نیروی زمینی
 • ایستگاه اتوبوس لاوان
  بزرگراه ارتش، بهاران، نخل، وزارت امور خارجه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نخل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نخل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نخل ندارد.
  neshan logo