info
عکس ایستگاه اتوبوس تالار سرباز
category

ایستگاه اتوبوس تالار سرباز محله ازگل، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس تالار سرباز

ایستگاه اتوبوس تالار سرباز (ایستگاه اتوبوس) در محله ازگل تهران و خیابان ازگل واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله ازگل تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجموعه فرهنگی شهید قرنی، داروخانه شبانه روزی دکتر طاهری، تالار ترنج، مجتمع بهاران و املاک ازگل قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تالار سرباز تهران

ایستگاه اتوبوس تالار سرباز تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله ازگل پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به نیروی زمینی، ازگل بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس تالار سرباز تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهید محلاتی قرار دارد. همچنین تاکسی سرویس پرستو را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس تالار سرباز تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تالار سرباز واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نخل
  بزرگراه ارتش، نخل
 • ایستگاه اتوبوس
  بزرگراه ارتش، بین ازگل و باغ شمیران
 • ایستگاه اتوبوس پیام نور
  بزرگراه ارتش، بین ازگل و باغ شمیران
 • ایستگاه اتوبوس شاهد
  ارتش، بلوار شاهد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تالار سرباز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تالار سرباز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تالار سرباز ندارد.
  neshan logo