info
عکس ایستگاه اتوبوس لاوان
category

ایستگاه اتوبوس لاوان محله شهرک نفت (البرز)، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس لاوان

ایستگاه اتوبوس لاوان (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک نفت (البرز) تهران و بزرگراه ارتش، بهاران، نخل، وزارت امور خارجه واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله شهرک نفت (البرز) تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ توچال و همچنین اگزوز و رادیاتور حسینی، تهیه غذای بابک، آرایشگاه المپیک، نانوایی بربری و بوستان گلسار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس لاوان تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس لاوان تهران است که در محله شهرک نفت (البرز) قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه ارتش، بهاران، نخل، وزارت امور خارجه بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس لاوان تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس تک - سیر قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس لاوان تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده لاوان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کنگان
  بزرگراه ارتش، نخل، کنگان
 • ایستگاه اتوبوس شاهد
  بزرگراه ارتش، بلوار شاهد
 • ایستگاه اتوبوس نخل
  بزرگراه ارتش، بهاران، نخل
 • ایستگاه اتوبوس امام علی
  بزرگراه ارتش، بلوار شاهد، ولایت، بین ولایت دوم و ولایت یکم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس لاوان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس لاوان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس لاوان ندارد.
  neshan logo