عکس ایستگاه اتوبوس مجتمع تجاری زیتون
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس مجتمع تجاری زیتون (محله شهرک محلاتی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، ارتش، بلوار شاهد، بین میدان شاهد و فتح دوم

موقعیت ایستگاه اتوبوس مجتمع تجاری زیتون در محله شهرک محلاتی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مجتمع تجاری زیتون (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک محلاتی تهران و خیابان شاهد واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک محلاتی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ زیتون و همچنین استخر یاس، کتابخانه عمومی شهید محلاتی، دبستان حضرت مریم (س)، اموزشگاه رانندگی کوثر و بانک انصار قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهيد محلاتی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع تجاری زیتون

ایستگاه اتوبوس مجتمع تجاری زیتون را می‌توانید در شهر تهران، محله شهرک محلاتی خیابان شاهد پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به ارتش، بلوار شاهد، بین میدان شاهد و فتح دوم بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مجتمع تجاری زیتون عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو قائم قرار گرفته است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس تک - سیر واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مجتمع تجاری زیتون مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، ارتش، بلوار شاهد، بین میدان شاهد و فتح دوم


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مجتمع تجاری زیتون واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجتمع تجاری زیتون اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجتمع تجاری زیتون در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجتمع تجاری زیتون ندارد.
neshan logo