info
عکس بقالی
category

بقالی محله افسریه جنوبی، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی بقالی

بقالی (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله افسریه جنوبی تهران و خیابان ثروتی واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنجاه و دو سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله افسریه جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی پارک فجر و همچنین مبل هالیدی، شیرینی سرای میهن، نانوایی سنتی ازکی طعام ، بالابر و بتونیر ساختمانی مولویان و باشگاه بدنسازی امیر صدر - ویژه آقایان قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده بقالی واقع شده‌اند:

 • ارزان فروشی آفر
  بزرگراه بسیج، خاتم الانبیا، شهید قدیانی، بین موسویان و طاهرپناه
 • سوپر مارکت
  خاوران، میرزاده، بین رضایی و ملایری
 • سوپرمارکت کوچک
  ابومسلم خراسانی، قاضی طباطبایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط نیسان بار🚛《09195019510》 (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بقالی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بقالی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بقالی ندارد.
  neshan logo