info
عکس دکتر نیکنام (چشم پزشک )
category

دکتر نیکنام (چشم پزشک ) محله مهدی آباد، شیراز

درباره‌ی دکتر نیکنام (چشم پزشک )

دکتر نیکنام (چشم پزشک ) (مطب پزشک) در محله مهدی آباد شیراز و خیابان شهید رادفر واقع شده است. این مطب یکی از ده مطب پزشک در محله مهدی آباد شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان دنا و همچنین باغ یاس (باغ عقد امیدوار)، ساختمان پزشکان سبا، کلینیک دندانپزشکی اطفال مهرسبا، رستوران سنتی یاس شیراز و سوپرمارکت قرار گرفته است.
سایر پزشکان که در محدوده دکتر نیکنام (چشم پزشک ) واقع شده‌اند:

 • دکترچشم پزشک
  بلوار ستارخان، کوچه 11 ستارخان
 • مطب دکتر آرش خزاعی (ارتوپد)
  بلوار شهید مطهری شمالی
 • مطب دکتر سولماز قربانی
  بلوار ستارخان، بین کوچه 15 ستارخان و کوچه 17 ستارخان
 • مطب دکتر چابک
  قصردشت، بین قصردشت 66 و 68
 • دکتر امیر رضا وثوقی
  قصردشت، بین بلوار مهر و قصردشت 74
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط صفا (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دکتر نیکنام (چشم پزشک ) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دکتر نیکنام (چشم پزشک ) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دکتر نیکنام (چشم پزشک ) ندارد.
  neshan logo