عکس کالای ایمنی ایمن تاپ
مشاهده در نقشه نشان
category

کالای ایمنی ایمن تاپ (محله آزادشهر، مشهد)

فروشگاه تجهیزات ایمنی
5.0
3 رای
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بزرگراه آزادی، آزادی 20

موقعیت کالای ایمنی ایمن تاپ در محله آزادشهر مشهد را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

کالای ایمنی ایمن تاپ (فروشگاه تجهیزات ایمنی) در محله آزادشهر مشهد و خیابان آزادی 20 واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری مریم و همچنین پمپ بنزین، کباب مجید، مجتمع نان آزادی، ثامن بار و رنگ،ابزار و یراق آلات قرار گرفته است.

درباره فروشگاه کالای ایمنی ایمن تاپ

آدرس فروشگاه کالای ایمنی ایمن تاپ، شهر مشهد، محله آزادشهر و خیابان آزادی 20 است. اگر اطلاعات بیشتری در مورد این فروشگاه می‌خواهید، با شماره تلفن آن (05136061075) تماس بگیرید. فروشگاه کالای ایمنی ایمن تاپ یکی از فروشگاه‌های خوب محله آزادشهر به شمار می‌رود.

چطور به فروشگاه کالای ایمنی ایمن تاپ برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه کالای ایمنی ایمن تاپ را انتخاب کنید. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس میدان قائم قرار دارد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر به فروشگاه کالای ایمنی ایمن تاپ مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. می‌توانید در ادامه عکس‌هایی از این فروشگاه را ببینید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه کالای ایمنی ایمن تاپ دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بزرگراه آزادی، آزادی 20

تلفن تماس: 05136061075

وب‌سایت رسمی: imentop.ir


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط اسماعیل توکلی (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کالای ایمنی ایمن تاپ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

صنایع ایمنی ایمن تاپ لوازم ایمنی ایمن تاپ فروشگاه تجهیزات ایمنی

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد کالای ایمنی ایمن تاپ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کالای ایمنی ایمن تاپ ندارد.
neshan logo