عکس ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 25
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 25 (محله شهید فرامرز عباسی، مشهد)

ایستگاه اتوبوس
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار شهید فرامرز عباسی، فرامرز عباسی 23

موقعیت ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 25 در محله شهید فرامرز عباسی مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 25 (ایستگاه اتوبوس) در محله شهید فرامرز عباسی مشهد و خیابان فرامرز عباسی 23 واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله شهید فرامرز عباسی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مجموعه شهر آجری (لگوسیتی) و کیان سنتر 2 و همچنین کترینگ خاتم، رستوران ضیافت نور، مسجد امام علی، آبمیوه فرامرز و نمایندگی تعمیرات پکیج مشهد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 25

در شهر مشهد، محله شهید فرامرز عباسی خیابان فرامرز عباسی 23، ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 25 قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید فرامرز عباسی، فرامرز عباسی 23 است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 25 عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس بانوان نرگس سیر قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 25، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار شهید فرامرز عباسی، فرامرز عباسی 23


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید فرامرز عباسی 25 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آموزگار 12
  بلوار آموزگار، بین بلوار امامت و آموزگار 10
 • ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 51
  بلوار جانباز، شهید فرامرز عباسی، بین فرامرز عباسی 52 و 54
 • ایستگاه اتوبوس میدان استقلال
  بزرگراه آزادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 25 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 25 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 25 ندارد.
  neshan logo