info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 25
category

ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 25 محله شهید فرامرز عباسی، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 25

ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 25 (ایستگاه اتوبوس) در محله شهید فرامرز عباسی مشهد و خیابان رسالت 22 - فرامرز عباسی 23 واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله شهید فرامرز عباسی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مجموعه شهر آجری (لگوسیتی) و کیان سنتر 2 و همچنین شله پزی و قرمه خوران درباری، اپیلاسیون مومک، مسجد امام علی، آبمیوه فرامرز و رستوران ضیافت نور قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 25 مشهد

در شهر مشهد، محله شهید فرامرز عباسی ، ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 25 مشهد قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید فرامرز عباسی، فرامرز عباسی 23 است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 25 مشهد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس بانوان نرگس سیر قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 25 مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید فرامرز عباسی 25 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 51
  بلوار جانباز، شهید فرامرز عباسی، بین فرامرز عباسی 49 و 51
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه جانباز
  بلوار شهید فرامرز عباسی، بین فرامرز عباسی 33 و 35
 • ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 17
  بلوار شهید فرامرز عباسی، بین فرامرز عباسی 15 و 17
 • ایستگاه اتوبوس استقلال
  (5.0)
  بزرگراه آزادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 25 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 25 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 25 ندارد.
  neshan logo