info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 51
category

ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 51 محله بهاران، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 51

ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 51 (ایستگاه اتوبوس) در محله بهاران مشهد و خیابان شهید فرامرز عباسی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله بهاران مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مجموعه شهر آجری (لگوسیتی) و کیان سنتر 2 و همچنین آسانسور غفاریان، بوستان آلاله، نانوایی سنگک و بربری، دبستان پسرانه جانبازان و مهد کودک توتیا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 51 مشهد

ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 51 مشهد در شهر مشهد، محله بهاران و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار جانباز، شهید فرامرز عباسی، بین فرامرز عباسی 49 و 51 قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 51 مشهد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس زیبا واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 51 مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید فرامرز عباسی 51 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فخر 13
  بزرگراه چراغچی، فخر، بین فخر 12 و بلوار ساجدی
 • ایستگاه اتوبوس فخر 10
  بزرگراه چراغچی، فخر، بین فخر 12 و بلوار ساجدی
 • ایستگاه اتوبوس بهاران 6
  بزرگراه چراغچی، فخر، بهاران، بین ظفر و بنفشه
 • ایستگاه اتوبوس بهاران 9
  بزرگراه چراغچی، فخر، بهاران، بین ظفر و بنفشه
 • ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 25
  بلوار شهید فرامرز عباسی، فرامرز عباسی 23
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار جمعه 10 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 51 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 10 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 51 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 51 ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار جانباز، شهید فرامرز عباسی، بین فرامرز عباسی 49 و 51
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo