info
عکس ایستگاه اتوبوس بهاران 1
category

ایستگاه اتوبوس بهاران 1 محله بهاران، مشهد

ایستگاه اتوبوس
5.0
2 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بهاران 1

ایستگاه اتوبوس بهاران 1 (ایستگاه اتوبوس) در محله بهاران مشهد و خیابان بهاران واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله بهاران مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مهد کودک توتیا، کافه ترمه، دبستان پسرانه جانبازان، لوازم آرایشی ژکوند و پیرایش رخ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهاران 1 مشهد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس بهاران 1 مشهد است که در محله بهاران قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه چراغچی، فتح، بهاران، بین نصر و فرامرز عباسی 62 است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بهاران 1 مشهد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین شما می‌توانید آژانس معین را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بهاران 1 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بهاران 1 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس توس ۳۹
  بلوار توس، بین توس 37 و 39
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه جانباز
  بلوار شهید فرامرز عباسی، بین فرامرز عباسی 33 و 35
 • ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 51
  بلوار جانباز، شهید فرامرز عباسی، بین فرامرز عباسی 49 و 51
 • ایستگاه اتوبوس نان رضوی
  (5.0)
  بزرگراه پیامبر اعظم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار جمعه 31 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بهاران 1 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 31 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بهاران 1 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بهاران 1 ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بزرگراه چراغچی، فتح، بهاران، بین نصر و فرامرز عباسی 62
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo