info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان قائم
category

ایستگاه اتوبوس میدان قائم (محله شهید فرامرز عباسی، مشهد)

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان قائم

ایستگاه اتوبوس میدان قائم (ایستگاه اتوبوس) در محله شهید فرامرز عباسی مشهد و خیابان مرز محله واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله شهید فرامرز عباسی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تعمیر گاه ماشین طبسی ام وی ام پژو کیا نیسان پراید، اداره گاز منطقه 7 و ۹، ایستگاه اتوبوس میدان قائم، خانه کباب برکات و درمانگاه زیباشهر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان قائم مشهد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس میدان قائم مشهد است که در محله شهید فرامرز عباسی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار جانباز، پل جانباز قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان قائم مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس شبانه روزی آزادی واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان قائم مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان قائم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس استقلال
  بزرگراه آزادی
 • ایستگاه اتوبوس نان رضوی
  بزرگراه پیامبر اعظم
 • ایستگاه اتوبوس امامت 72
  بلوار امامت، بین امامت 72 و 74
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان قائم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان قائم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان قائم ندارد.
  neshan logo