info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان قائم
category

ایستگاه اتوبوس میدان قائم محله زیبا شهر، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان قائم

ایستگاه اتوبوس میدان قائم (ایستگاه اتوبوس) در محله زیبا شهر مشهد و بزرگراه آزادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله زیبا شهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آموزشگاه رانندگی آزمون، کارواش اردیبهشت، ایستگاه اتوبوس میدان قائم، نان بخارپز قائم و تعمیر گاه ماشین طبسی ام وی ام پژو کیا نیسان پراید قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این ایستگاه یکی از ایستگاه‌های اتوبوس خوب این منطقه می‌باشد.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان قائم مشهد

در شهر مشهد، محله زیبا شهر ، ایستگاه اتوبوس میدان قائم مشهد قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه آزادی است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس میدان قائم مشهد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان قائم مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس میدان قائم

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  پنجشنبه 16 آذر ماه 1402

  اتوبوس خیلی دیر میاد

 • avatar
  بردیا ارشیا اریا
  دوشنبه 02 آبان ماه 1401

  خوب وکارامد


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان قائم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان قائم
  بزرگراه چراغچی
 • ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 51
  بلوار جانباز، شهید فرامرز عباسی، بین فرامرز عباسی 49 و 51
 • ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 17
  بلوار شهید فرامرز عباسی، بین فرامرز عباسی 15 و 17
 • ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 25
  بلوار شهید فرامرز عباسی، فرامرز عباسی 23
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 09 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان قائم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 09 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان قائم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان قائم ندارد.
  neshan logo