info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 17
category

ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 17 محله شهید فرامرز عباسی، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 17

ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 17 (ایستگاه اتوبوس) در محله شهید فرامرز عباسی مشهد و بلوار شهید فرامرز عباسی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله شهید فرامرز عباسی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری مریم و همچنین کترینگ خاتم، رستوران ضیافت نور، مسجد امام علی، اپیلاسیون مومک و هایپر لبنیات علیزاده قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 17 مشهد

آدرس ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 17 مشهد، شهر مشهد، محله شهید فرامرز عباسی است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید فرامرز عباسی، بین فرامرز عباسی 15 و 17 است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 17 مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

آژانس دانش هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 17 مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید فرامرز عباسی 17 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان استقلال
  بزرگراه آزادی
 • ایستگاه اتوبوس استقلال
  بزرگراه آزادی
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه جانباز
  بلوار شهید فرامرز عباسی، بین فرامرز عباسی 33 و 35
 • ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 25
  بلوار شهید فرامرز عباسی، فرامرز عباسی 23
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 17 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 17 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 17 ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار شهید فرامرز عباسی، بین فرامرز عباسی 15 و 17
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo