info
عکس ایستگاه اتوبوس جانباز 10
category

ایستگاه اتوبوس جانباز 10 (محله زمانه، مشهد)

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس جانباز 10

ایستگاه اتوبوس جانباز 10 (ایستگاه اتوبوس) در محله زمانه مشهد و بلوار جانباز واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله زمانه مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کیدز کلاب کیدو و همچنین خانه کوییلینگ ایران، سوپر مارکت مهراد، دبیرستان شهید حسن رکنی، ایستگاه اتوبوس جانباز 13 و آموزشگاه رانندگی احسان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس جانباز 10 مشهد

آدرس ایستگاه اتوبوس جانباز 10 مشهد، شهر مشهد، محله زمانه است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار جانباز می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس جانباز 10 مشهد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید آژانس زیبا را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده جانباز 10 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فخر 10
  بزرگراه چراغچی، فخر، بین فخر 12 و بلوار ساجدی
 • ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 51
  بلوار جانباز، شهید فرامرز عباسی، بین فرامرز عباسی 49 و 51
 • ایستگاه اتوبوس فخر 13
  بزرگراه چراغچی، فخر، بین فخر 12 و بلوار ساجدی
 • ایستگاه اتوبوس تلاش 7
  بلوار خیام، خیام 30/1، تلاش، بین تلاش 7/1 و 7/3
 • ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 17
  بلوار شهید فرامرز عباسی، بین فرامرز عباسی 15 و 17
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس جانباز 10 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس جانباز 10

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   علی
   چهارشنبه 17 خرداد ماه 1402

   بدون استراحتگاه و سایه. واقعا ایستگاه رو حذف کنید بهتره

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس جانباز 10 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس جانباز 10 ندارد.
  neshan logo