info
عکس ایستگاه اتوبوس جانباز 10
category

ایستگاه اتوبوس جانباز 10 محله شهید فرامرز عباسی، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس جانباز 10

ایستگاه اتوبوس جانباز 10 (ایستگاه اتوبوس) در محله شهید فرامرز عباسی مشهد و بلوار جانباز واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله شهید فرامرز عباسی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کیدز کلاب کیدو و همچنین ایستگاه اتوبوس جانباز 13، آموزشگاه رانندگی احسان، خانه کوییلینگ ایران، سوپر مارکت مهراد و دبیرستان شهید حسن رکنی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس جانباز 10 مشهد

آدرس ایستگاه اتوبوس جانباز 10 مشهد، شهر مشهد، محله شهید فرامرز عباسی است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار جانباز می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس جانباز 10 مشهد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید آژانس زیبا را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس جانباز 10

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  farrokh
  شنبه 13 آبان ماه 1402

  اتوبوس خیلی با تاخیر میاد

  2
 • avatar
  tasnim
  پنجشنبه 02 آذر ماه 1402

  اگه اتوبوس زود به زود بیاد خوبه. هر اتوبوس با فاصله شاید 20 دقیقه یا بیشتر از اتوبوس قبلی میاد... 🤦‍♀️

  1
 • avatar
  کاربر نشان
  سه شنبه 18 اردیبهشت ماه 1403

  اونقدری که تاخیر اتوبوس این خط زیاده اگر در همان هنگام به مسافرت میرفتی میرسیدی به مقصد واقعا که مدیریتتون خداااااست رفیق البته در افزایش مشکلات بیشتر 😂🗿

 • avatar
  علی
  چهارشنبه 17 خرداد ماه 1402

  بدون استراحتگاه و سایه. واقعا ایستگاه رو حذف کنید بهتره


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده جانباز 10 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 51
  بلوار جانباز، شهید فرامرز عباسی، بین فرامرز عباسی 49 و 51
 • ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 17
  بلوار شهید فرامرز عباسی، بین فرامرز عباسی 15 و 17
 • ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 25
  بلوار شهید فرامرز عباسی، فرامرز عباسی 23
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار جمعه 21 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس جانباز 10 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 21 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس جانباز 10 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس جانباز 10 ندارد.
  neshan logo