info
عکس دبیرستان شهید حسن رکنی
category

دبیرستان شهید حسن رکنی محله جانباز، مشهد

مدرسه
5.0
2 رای

درباره‌ی دبیرستان شهید حسن رکنی

دبیرستان شهید حسن رکنی (مدرسه) در محله جانباز مشهد و خیابان قاسمی 1 واقع شده است. این مکان یکی از هشت مدرسه در محله جانباز مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کیدز کلاب کیدو و همچنین شیرینی سرای بی بی گل، مسجد و حسینیه حسینی، ایستگاه اتوبوس جانباز 13، سوپر مارکت مهراد و آموزشگاه رانندگی احسان قرار گرفته است.
سایر مدارس که در محدوده دبیرستان شهید حسن رکنی واقع شده‌اند:

 • مدرسه عالمه
  بزرگراه چراغچی، فخر، فخر 1، ظفر، بین ظفر 2 و 4
 • دبستان و پیش دبستانی دخترانه نسیم ظهور
  بزرگراه چراغچی، فجر، فجر 6
 • دبیرستان افتخار دوره اول دخترانه
  بلوار شهید فرامرز عباسی، فرامرز عباسی 32
 • دبیرستان زکیه
  بلوار شهید فرامرز عباسی، فرامرز عباسی 36
 • دبیرستان دخترانه افتخار
  بلوار شهید فرامرز عباسی، بین فرامرز عباسی 40 و 42
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دبیرستان شهید حسن رکنی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دبیرستان شهید حسن رکنی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دبیرستان شهید حسن رکنی ندارد.
  neshan logo