عکس ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 5
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 5 (محله شهید فرامرز عباسی، مشهد)

ایستگاه اتوبوس
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار شهید فرامرز عباسی، فرامرز عباسی 3

موقعیت ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 5 در محله شهید فرامرز عباسی مشهد را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 5 (ایستگاه اتوبوس) در محله شهید فرامرز عباسی مشهد و بلوار شهید فرامرز عباسی، فرامرز عباسی 3 واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله شهید فرامرز عباسی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز جراحی محدود ساوالان دکتر سنجری و پاساژ دهقان و همچنین پایگاه تجمیعی شهید حاتمی، ستاد اسکان فرهنگیان ثامن 4، دبستان شهید حاتمی، باتری کمالی و سالن همایش های شهید حاتمی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 5

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 5 است که در محله شهید فرامرز عباسی بلوار شهید فرامرز عباسی، فرامرز عباسی 3 قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید فرامرز عباسی، فرامرز عباسی 3 واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 5 عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین شما می‌توانید آژانس بانوان نرگس سیر را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 5 مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار شهید فرامرز عباسی، فرامرز عباسی 3


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید فرامرز عباسی 5 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابتدای معلم
  بلوار معلم، نرسیده به بزرگراه آزادی
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه جانباز
  بلوار شهید فرامرز عباسی، بین فرامرز عباسی 42 و 44
 • ایستگاه اتوبوس بهارستان 18
  بلوار فردوسی، بهارستان، بین بهارستان 16 و ابن سینا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 5 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 5

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   Hadi Car20
   سه شنبه 03 اسفند ماه 1400

   ایستگاه خلوت و تمیز با مسیر های متعدد

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 5 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 5 ندارد.
  neshan logo