عکس ایستگاه اتوبوس بهارستان 18
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس بهارستان 18 (محله سجاد شهر، مشهد)

ایستگاه اتوبوس
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار فردوسی، بهارستان، بین بهارستان 16 و ابن سینا

موقعیت ایستگاه اتوبوس بهارستان 18 در محله سجاد شهر مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس بهارستان 18 (ایستگاه اتوبوس) در محله سجاد شهر مشهد و خیابان بهارستان واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و شش ایستگاه اتوبوس در محله سجاد شهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کافه رستوران اسپرلوس، زیبایی نغمه و نگین، استودیو سرخ، مرکز جراحی گهرسا و کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نورآفرین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهارستان 18

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس بهارستان 18 است که در محله سجاد شهر خیابان بهارستان قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار فردوسی، بهارستان، بین بهارستان 16 و ابن سینا قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس بهارستان 18 عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

تاکسی تلفنی توس هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بهارستان 18، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار فردوسی، بهارستان، بین بهارستان 16 و ابن سینا


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بهارستان 18 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس جانباز 7
  بلوار جانباز، بین جانباز 7 و 5/1
 • ایستگاه اتوبوس سجاد 16
  بلوار سجاد، بین مرجان و پامچال
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بهارستان 18 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بهارستان 18 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بهارستان 18 ندارد.
  neshan logo