info
عکس ایستگاه اتوبوس بهارستان 18
category

ایستگاه اتوبوس بهارستان 18 محله سجاد شهر، مشهد

ایستگاه اتوبوس
2.5
2 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بهارستان 18

ایستگاه اتوبوس بهارستان 18 (ایستگاه اتوبوس) در محله سجاد شهر مشهد و خیابان بهارستان واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و چهار ایستگاه اتوبوس در محله سجاد شهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کافه رستوران اسپرلوس، زیبایی نغمه و نگین، استودیو سرخ، مطب دکتر سیامک زارعی قنواتی و مرکز جراحی محدود گهرسا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهارستان 18 مشهد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس بهارستان 18 مشهد است که در محله سجاد شهر قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار فردوسی، بهارستان، بین ابن سینا و بهارستان 16 قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس بهارستان 18 مشهد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

تاکسی تلفنی توس هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بهارستان 18 مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بهارستان 18 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هتل هما
  بلوار سجاد، اخوان ثالث
 • ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 18
  بلوار سجاد، سجاد 10(بزرگمهر جنوبی)، بین بزرگمهر 18 و 20
 • ایستگاه اتوبوس سجاد 3
  بلوار سجاد، بین میلاد و زنبق
 • ایستگاه اتوبوس درمانگاه شهید شوریده
  بلوار فردوسی، بین ابریشم و فردوسی 12
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 15 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بهارستان 18 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 15 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بهارستان 18 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بهارستان 18 ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار فردوسی، بهارستان، بین ابن سینا و بهارستان 16
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo