info
عکس ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 18
category

ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 18 محله سجاد شهر، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 18

ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 18 (ایستگاه اتوبوس) در محله سجاد شهر مشهد و خیابان بزرگمهر جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و چهار ایستگاه اتوبوس در محله سجاد شهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی و زایشگاه مادر و مرکز خرید کاسپین مد (برج نگین پاسارگاد) و همچنین دندانپزشکی بزرگمهر جنوبی ، پاساژ مروارید، اکسیژن مارکت، ماست بستنی رژیمی یوگولند و گوگل استور قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 18 مشهد

ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 18 مشهد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد است که در محله سجاد شهر قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار سجاد، بزرگمهر جنوبی، بین بزرگمهر 18 و 20 می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 18 مشهد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو آزادی نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. تاکسی تلفنی توس هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 18 مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بزرگمهر 18 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 4
  بلوار خیام، خیام جنوبی 4 - کمال الملک 3
 • ایستگاه اتوبوس میدان آزادی
  بلوار ملک آباد، بین گویا و ملک آباد 29
 • ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 21
  بلوار دستغیب، خیام
 • ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 2
  بلوار ملک آباد، بزرگمهر جنوبی، بین بزرگمهر 1 و 3
 • ایستگاه اتوبوس بهارستان 3
  بلوار سجاد، بهارستان، بین بهارستان 4 و 6
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 30 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 18 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 30 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 18 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 18 ندارد.
  neshan logo