عکس ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 18
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 18 (محله سجاد شهر، مشهد)

ایستگاه اتوبوس
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار سجاد، بزرگمهر جنوبی، بین بزرگمهر 18 و 20

موقعیت ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 18 در محله سجاد شهر مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 18 (ایستگاه اتوبوس) در محله سجاد شهر مشهد و خیابان بزرگمهر جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و شش ایستگاه اتوبوس در محله سجاد شهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی و زایشگاه مادر و مرکز خرید کاسپین مد (برج نگین پاسارگاد) و همچنین کافه رستوران فرنی، پاساژ ایران زمین، دندانپزشکی بزرگمهر جنوبی ، گوگل استور و سیسمونی بارنی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 18

ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 18 یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد است که در محله سجاد شهر خیابان بزرگمهر جنوبی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار سجاد، بزرگمهر جنوبی، بین بزرگمهر 18 و 20 می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 18 عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو خیام نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. تاکسی سرویس شبانه روزی خزر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 18، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار سجاد، بزرگمهر جنوبی، بین بزرگمهر 18 و 20


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بزرگمهر 18 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارراه خیام
  بلوار خیام، نرسیده به بلوار سجاد
 • ایستگاه اتوبوس بهارستان 18
  بلوار فردوسی، بهارستان، بین بهارستان 16 و ابن سینا
 • ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 4
  بلوار خیام، بین خیام 4 و 6
 • ایستگاه اتوبوس سجاد 21
  بلوار سجاد، بین امین و آزادی
 • ایستگاه اتوبوس میدان آزادی
  بلوار ملک آباد، بین گویا و مرجان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 18 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 18 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 18 ندارد.
  neshan logo