info
عکس ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 4
category

ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 4 محله ملک آباد، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 4

ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 4 (ایستگاه اتوبوس) در محله ملک آباد مشهد و خیابان خیام جنوبی 4 - کمال الملک 3 واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله ملک آباد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آژانس مسافرتی تشریفات پرواز، سازه‌های اطلاعاتی راژمان، آموزشگاه زبان سفیر (شعبه آقایان)، فروشگاه زنجیره‌ای اتکاء و کلینیک تخصصی پوست و مو مانا ( دکتر نوری) قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو خیام، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 4 مشهد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 4 مشهد است که در محله ملک آباد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار خیام، خیام جنوبی 4 - کمال الملک 3 قرار دارد. ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 4 مشهد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو خیام نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس فرجام قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 4 مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خیام جنوبی 4 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان آزادی
  بلوار ملک آباد، بین گویا و ملک آباد 29
 • ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 18
  بلوار سجاد، بزرگمهر جنوبی، بین بزرگمهر 18 و 20
 • ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 12
  بلوار خیام، بین خیام 12 و 14
 • ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 13
  بلوار ملک آباد، بزرگمهر جنوبی، بین بزرگمهر 13 و 15
 • ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 12
  بلوار ملک آباد، بزرگمهر جنوبی، بین بزرگمهر 13 و 15
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 4 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 4 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 4 ندارد.
  neshan logo