info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان آزادی
category

ایستگاه اتوبوس میدان آزادی محله ملک آباد، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان آزادی

ایستگاه اتوبوس میدان آزادی (ایستگاه اتوبوس) در محله ملک آباد مشهد و بلوار ملک آباد واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله ملک آباد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آکادمی زبان سفیر گفتمان، مرکز آموزش صنعت هوانوردی مشهد، کیا موتورز، مون کافه و خدمات موبایل زوبین فون قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو آزادی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان آزادی مشهد

ایستگاه اتوبوس میدان آزادی مشهد در شهر مشهد، محله ملک آباد و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار ملک آباد، بین گویا و مرجان قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان آزادی مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو آزادی قرار دارد. تاکسی سرویس شبانه روزی خزر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان آزادی مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان آزادی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 4
  بلوار خیام، خیام جنوبی 4 - کمال الملک 3
 • ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 18
  بلوار سجاد، سجاد 10(بزرگمهر جنوبی)، بین بزرگمهر 18 و 20
 • ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 13
  بلوار ملک آباد، سجاد 10(بزرگمهر جنوبی)، بین بزرگمهر 13 و 15
 • ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 12
  بلوار ملک آباد، سجاد 10(بزرگمهر جنوبی)، بین بزرگمهر 13 و 15
 • ایستگاه اتوبوس سجاد 21
  بلوار سجاد، بین امین و آزادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان آزادی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان آزادی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان آزادی ندارد.
  neshan logo